Granola Cost 2 79 For 16 4 At This Rate How Much Does 25 Ounces Of Granola Cost

Granola Cost $2.79 for 16.4 . At this rate how much does 25 ounces of granola cost? Round to the nearest cent. Just a little challenge for of you. Answer if you know! Tell me how long it took don’t cheat!

"Order a similar paper and get 100% plagiarism free, professional written paper now!"

Order Now